TOP sporto muzika Lietuvoje

Kaip dažnai esate girdėję klausimą „Kokios muzikos klausote sportuodami?“ arba „Numeskite dainų sportui“. Leisk  atspėti – pakankamai. Ko gero šis klausimas buvo iškilęs ir tau. Atėjo laikas padėti tašką ir sužinoti, ką lietuviai klausosi prakaituojant sporto salėje, kapojant gatvės gimnastiką, bėgiojant, važiuojant dviračiu ar užsiimant kita aktyvia veikla.Top sporto muzika Lietuvoje

Sudarėme šiokį tokį sąrašą iš Athletic Duo Youtube grojaraščio, tačiau mūsų nuomonė tik lašas jūroje. Kreipiamės pagalbos į Tave. Balsuok už dainas kurios tave užveda ir priverčia judėti pirmyn, pridėk savo pasiūlymus ir laikui bėgant turėsime ištaškantį muzikos sąrašą. Mes labai nekantraujam sudaryti šį muzikos TOP’ą! Dauguma siūlomų muzikos grojaraščių sportui atitinka individualias nuomones, dažnai juos klausant jaučiama didelė vakarietiška įtaka. Mes – lietuviai, mūsų skonis kiek subtilesnis.

Athletic Duo pasirūpins, kad visos dainos, kurios pateks į galutinį top’ą būtų surinktos į atskirą grojaraštį ir pateiktos jums. Vienu balsavimu galima balsuoti už 10 dainų ir pridėti vieną siūlomą dainą. Balsavimų kiekis neribojamas, nes tikimės, kad sugrįšite ir vis klausysite naujai įdėtų dainų, atiduosite savo simpatijas. Ačiū, kad prisidedate prie TOP dainų sporto metu Lietuvoje grojaraščio sudarymo!

[yop_poll id=“1″]

Athletic Duo youtube grojaraščiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fifteen + nineteen =