Tai nusprendei pajudėti? Pirmyn, palaikom!

Viso kūno mankšta pradedantiesiems (kalistenika)

Vienas dažniausiai keliamų klausimų pradedant sportuoti yra nuo ko pradėti? Kokius pratimus daryti? Tam, kad toks klausimas nebekiltų ir norintys pradėti turėtų atspirties tašką dalinuosi viso kūno mankšta pradedantiesiems.

Visiems tinkamos mankštos nėra, todėl reiktų į tai žiūrėti kaip į šabloną, kurį galima pritaikyti pagal savo galimybes ir poreikius. Vienus pratimus pakeisti kitais, pasunki ar palengvinti, pakeisti pakartojimų skaičių. Šis bazinis šablonas tinkamas daugumai pradedančiųjų. Šios mankštos tikslas sustiprinti raumenis, pripratinti kūną prie krūvio. Pradėjus sportuoti, šios programos turėtų užtekti, kad pajustumėte tobulėjimą. Pajutus, kad programa darosi lengva, ją reikia sunkinti.

Keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

Jei nori daugiau sužinoti apie tai, kaip treniruotis ir tobulėti naudojant kūno svorį, rekomenduoju paskaitytį šį straipsnį.

 

Bazinė kūno treniruotė

Pritūpimai

Geras pratimas kojoms. šio fizinio pratimo metu krūvis tenka keturgalviui šlaunies raumeniui, papildomas krūvis - nugarai, šlaunies dvigalviams raumenims, sėdmenims. Plačiau apie pratimą
Jei prisitraukimai per sunku
Pertrauka
Kartoti visus pratimus
Daugiau pratimų

 

Jei turi pasiūlymų, komentarų, nori pasidalinti savo patirtimi ar ko paklausti, nepamiršk palikti komentaro!

Gero tobulėjimo ir valios!

Autorius Rokas Petrošius

Skirtingos sportinės veiklos padėjo sukurti įvairiapusį teorinių ir praktinių žinių bagažą, o susidomėjimas natūralia medicina ir sveiku gyvenimo būdų jį dar labiau išplėtė. Athletic Duo įkūrėmė norėdami sukurti kokybišką informacijos dalinimosi šaltinį. Tikiuosi tai padės tobulėti tiek man, tiek jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

5 × three =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas