Sportas dviese gali išblaškyti jūsų senai užsistovėjusią rūtiną ir įnešti įvairovės

Kodėl vertėtų sportuoti dviese?

Tai, kad sportas yra gerai, žinome kiekvienas. Ko gero kiekvienas mūsų kažkuriame gyvenimo etape yra pajutęs grupinio sporto teikiamus pliusus, nesvarbu, ar tai buvo kūno kultūros pamoka, ar tiesiog išėjimas pabėgioti su draugu. Kokią konkrečiai naudą sportas dviese suteikia mūsų santykiams ir pačiam sportui?

Kelios priežastys dažniau pasportuoti su draugu, drauge ar net mylimuoju:

1. Siekiant tikslų kartu, lengviau rasti motyvacijos

Visi žinome, kad palaikymas yra viena iš geriausių motyvacijos priemonių užsiimant bet kokia veikla. Lauke niūrus oras, lynoja, pakilęs vėjas, jūs nenorite niekur eiti, bet jūsų draugas ar draugė nenori praleisti suplanuotos treniruotės, bėgimo ar pasivažinėjimo dviračiais, tad jūs tai vistiek padarote. Visais atvejais turėsite žmogų, kuris jus padrąsins, pastums į priekį ir neleis sustoti.

2. Bendra veikla suartina emociškai

Bet kokia bendra veikla sukuria bendrų prisiminimų, emocijų bei išgyvenimų. Visi šie dalykai turi didžiulę įtaką tarpusavio santykiams. Dalindamiesi gyvenimo akimirkomis ir siekdami bendrų tikslų mes atsiveriame, būname nuoširdesni, prisitaikome, o tai lemia geresnių santykių kūrimą.

3. Stiprina santykius ir nuotaiką

Dalyvavimas tokioje pat fizinėje veikloje ar užsiėmimuose su antrąją pusę turi daug teigiamų savybių: poros teigia, kad jaučia labiau patenkintos savo santykiais, labiau įsimylėję ir suartėję. Treniruotės kartu tik vienas iš daugelio kitų aktyvių veiklų, kuriomis galite užsiimti kartu. Jei antros pusės neturite, sportas su draugu ar drauge tikrai pagyvins treniruotės nuotaiką ir padidins jūsų užsispyrimą!

4. Pasieksite geresnių rezultatų

Bet koks kito žmogaus buvimas šalia įtakoja jūsų pajėgumą. Kai esate stebimi, tikėtina, kad padidės jūsų greitis, ištvermė, jėga. Noras pasirodyti bei varžytis mus veda į priekį ir priverčia atlikti daugiau nei patys galvojame, kad galime. Jei esate visiškai pradedantieji, papildomos akys gali blaškyti jus nuo jūsų tikslo (susigėdimas, nepatogumas prieš kitus asmenis ir pan.), tokiu atveju pirma pratimus ar veiksmus įvaldykite vieni, o tada eikite juos išbandyti su draugu ar drauge!

5. Suartėsite fiziškai 

Sportuodami poroje daug pratimų atliksite kartu, matysite vienas kitą ir sunkiose pozicijose, ir sušilusius bei pavargusius. Prakaituoti delnai, padidėjęs širdies ritmas, užgniaužtas kvapas – tai ne tik sportinio nuovargio požymiai, tokie pat požymiai mus užklumpa ir tiesiog susijaudinus. Visa tai sukuria šiokį tokį intymumą, kuris veda prie padidėjusios aistros bei artumo.

6. Sukursite „mūsų” laiką

Dažna problema poroje – nepakanka kokybiško laiko kartu. Kai kartu sportuojate, tai nei darbas, nei prievolė, tai tampa tiesiog smagiu laiko praleidimu kartu. Sportui kartu tapus įpročiu, jis ne tik suartins ir taps nepakeičiama dienos dalimi, bet ir visapusiškai pagerins gyvenimo kokybę!

7. Pastebėsite klaidas

Galbūt pratimą atliekate netaisyklingai, o gal juokingai? Vienaip ar kitaip, draugas gali pasakyti jums kaip atrodote, pamokyti, bei pasijuokti kartu su jumis. :)

Autorius Rokas Petrošius

Skirtingos sportinės veiklos padėjo sukurti įvairiapusį teorinių ir praktinių žinių bagažą, o susidomėjimas natūralia medicina ir sveiku gyvenimo būdų jį dar labiau išplėtė. Athletic Duo įkūrėmė norėdami sukurti kokybišką informacijos dalinimosi šaltinį. Tikiuosi tai padės tobulėti tiek man, tiek jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

17 + 1 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas