Įsitikinkite, kad Jūsų treniruotė yra tinkamo sunkumo

5 priežastys, kodėl treniruotė neveiksminga

1. Jūs vis dar nepakeitėte savo mitybos.


Teigiama, kad 70-80% rezultato įtakoja mityba ir 20-30% pratimai. Turit rasti pusiausvyrą, nes jeigu persivalgysite – jums augs svoris, jei nevalgysite pakankamai – trūks energijos ir sulėtės medžiagų apykaita. Visi esame skirtingi, todėl turite eksperimentuoti su maistu, kuris jums labiau tinka. Gera pradžia būtų atsisakyti perdirbtų maisto produktų, riboti cukraus kiekį, valgyti daugiau daržovių, baltymų  ir sveikų riebalų


2. Įstrigote treniruotės rutinoje.


Darote tą pačią treniruotę mėnesius, o gal metus? Reikia keisti! Privalote keisti savo treniruotes. Geriausia tai daryti kas mėnesį. Pakeisti pratimus gali būti įdomu, tai panaikins rutiną ir motyvuos tobulėti.


3. Jūs esate kardio zuikis.

Kardio nėra blogai, jei juo siekiate būti aktyvesni, mesti svorį, stiprinti širdį. Bet norint pakeisti savo kūno sudėjimą jums reikia daryti pasipriešinimo treniruotes. Jėgos treniruotės su svoriais ar su savo kūno svoriu jums padės didinti raumenų masę.

 

4. Jūs per daug sėdite.

Tai labai pasijaučia, kai iš aktyvaus gyvenimo būdo pereinama prie pasyvesnio, daugiau laiko praleidžiama sėdint prie kompiuterio. Ilgas sėdėjimas trukdo svorio metimui. Prisiminkite: jei jūs  kiekvieną dieną sportuojate po vieną valandą, tai nereiškia, kad grįžęs namo galite sėdėti ant sofos visą naktį.


5. Nepakankamai miegate.

Kiekvieno žmogaus miego poreikis yra skirtingas, bet daugumai geriausia yra miegoti apie 7-9 valandas. Miegas yra žinomas kaip ląstelių „remontuotojas“ ir balansuoja  hormonus. Tai pat žinoma, kad miegas atstato mūsų raumenis ir teikia energijos. Miego trūkumas yra dažna padidėjusio streso priežastis, o tai tiesiogiai susiję su riebalų padidėjimų.

Autorius Erikas Andrijaitis

Erikas visada stengiasi pabusti su pozityviomis mintimis ir taip save motyvuoja. Jam patinka dinamiškai sportuoti: su svarmenimis ir naudojant kūno svorį. Erikas yra baigęs sporto studijas ir turi sukaupęs nemažą žinių bagažą, kurį pildo kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

12 + 16 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas