Pratimų filtras

Pratimų kategorijos

Pratimų tipas

Pratimų sudėtingumas

Preso mankšta su suplojimais

Visi pratimai yra gerai žinomi ir sutinkami įvairiose preso treniruočių programose, tačiau siekiant juos padaryti įdomesniais, įtraukiamas suplojimas.

Preso mankšta pažengusiems

Pakankamai trumpa, iki 10 minučių mankšta, kuri apima visus preso raumenis, bei apatinę nugarą. Tinka norint tiek sutvirtinti, tiek išrykinti preso raumenis.

4 Efektyvūs pratimai tricepsui

Tinkamai darant, šie pratimai sutvirtins, padidins, išryškins jūsų tricepsus ir padės jums progresuoti. Tinkami tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Mankšta presui (dėmesys apatiniam presui)

Trumpa kasdienė mankšta pilvo presui. Didesnis dėmesys skiriamas apatiniam presui.

Bazinė sėdmenų treniruotė

Nesudėtinga, bet efektyvi mankšta, kurią galėsite atlikti visur. Tvirtinsime, stangrinsime ir dailinsime sėdmenų raumenis.

Mankšta nugarai (traumų ir skausmo prevencija)

Ši treniruotė skirta nugaros skausmų prevencijai, skausmo malšinimui ir raumenų tvirtinimui. Orientuojamasi tiek į išilginius tiek į apatinius nugaros raumenis.

Joanos 4 minučių preso treniruotė

Ši treniruotė skirta pilvo preso raumenų stiprinimui. Dauguma pratimų yra itin veiksmingi treniruojant įstrižinius šoninius preso raumenis.

Atsispaudimų junginys

Pratimų junginys susidedantis iš 4 rūšių atsispaudimų, kurie apima krūtinę, pečius, tricepsus.

Vismanto preso treniruotė

Programa susideda iš 9 pratimų, tad ją atliekant išdirbami visi pagrindiniai pilvo raumenys: apatinis, viršutinis ir šoninis pilvo presas.