Pratimų filtras

Pratimų kategorijos

Pratimų tipas

Pratimų sudėtingumas

Bulgariški įtūpstai

Pratimas puikiai formuojantis užpakaliuką ir treniruojantis šlaunis, blauzdas. Tai šiek tiek sunkesnė įtūpsto variacija, kuriai reikia kėdės, suoliuko ar kitos pakylos.

Pritūpimai pakeliant koją į šoną

Viena iš pritūpimo variacijų, kuri laibiau veikia išorinę šlaunies pusę. šiuo pratimu galite sustangrinti užpakaliuką, padailinti šlaunis ir blauzdas, taip pat šiek tiek krūvio tenka liemens šonui, kai keliate koją.

Sėdmenų tiltukai

Puikus pratimas užpakaliukui ir šlaunims. Taip pat maža krūvio dalis tenka presui ir apatinei nugarai.

Įtūpstai atgal su spyriu

Šie įtūpstai yra beveik tokie pat, kaip paprasti įtūpstai ir veikia tas pačias kojas dalis: šlaunis, blauzdas, užpakaliuką, o jei darote su kojos pakėlimu ar spyriu į priekį, taip pat šiek tiek krūvio tenka pilvo presui. Šie įtūpstai gali būti šiek tiek lengvesni, nes žengiant atgal lengviau laikyti balansą ir išlaikyti kelius 90 laipsnių kampu.

Įtūpstai įstrižai

Viena iš įtupsto variacijų, įtraukiantis įvairesnius kojos raumenis į darbą. Treniruoja išorinę ir vidinė šlaunų puses.

Pritūpimai susikibus

Geras pratimas kojoms, kurio metu krūvis tenka keturgalviui šlaunies raumeniui, papildomas krūvis - nugarai, šlaunies dvigalviams raumenims, sėdmenims.

Pritūpimai su svoriu

Geras pratimas kojoms. Šio fizinio pratimo metu krūvis tenka keturgalviui šlaunies raumeniui, papildomas krūvis - nugarai, šlaunies dvigalviams raumenims, sėdmenims.

Pritūpimai su šuoliukais

Geras pratimas kojoms. šio fizinio pratimo metu krūvis tenka keturgalviui šlaunies raumeniui, papildomas krūvis - nugarai, šlaunies dvigalviams raumenims, sėdmenims,blauzdai.

Įtūpstai dviese

Vienas pagrindinių visapusiškai kojas treniruojančių pratimų dviese!