Pratimų filtras

Pratimų kategorijos

Pratimų tipas

Pratimų sudėtingumas

Įtūpstai atgal (su pulsu)

Dažnai pamirštamas, tačiau puikus pratimas, kuris sustiprins ir pagražins užpakaliuką, šlaunis bei klubus. .

Kojos pakėlimai šuns pozoje

Pratimas treniruoja užpakaliuką, kojas, apatinę nugarą, rankas ir riešus. Naudingas tuo, kad papildomai ištempia stuburą, kojas, pečių juostą.

Sprogstami įtūpstai ant pakilos

Puikus sprogstamas pratimas kojoms, gerina šuolį. Pratimą galima atlikti ant praktiški betkokio pakilimo, kuris yra bent tokio aukščio kaip jūsų kelienai.

Kojų ir sėdmenų treniruotė

Visi pratimai skirti treniruoti apatinę kūno dalį: šlaunis, blauzdas, užpakaliuką. Jie padeda sustangrinti užpakaliuką ir kojas, taip pat efektyviai degina kalorijas.

Plankas su šuoliuku

Puikus pratimas visam kūnui. Šis pratimas yra intensyvus ir greitas, gali veikti ir kaip kardio. Treniruoja pilvo presą, kojas: šlaunis, blauzdas, užpakaliuką, pečius ir rankas.

Bulgariški įtūpstai

Pratimas puikiai formuojantis užpakaliuką ir treniruojantis šlaunis, blauzdas. Tai šiek tiek sunkesnė įtūpsto variacija, kuriai reikia kėdės, suoliuko ar kitos pakylos.

Pritūpimai pakeliant koją į šoną

Viena iš pritūpimo variacijų, kuri laibiau veikia išorinę šlaunies pusę. šiuo pratimu galite sustangrinti užpakaliuką, padailinti šlaunis ir blauzdas, taip pat šiek tiek krūvio tenka liemens šonui, kai keliate koją.

Sėdmenų tiltukai

Puikus pratimas užpakaliukui ir šlaunims. Taip pat maža krūvio dalis tenka presui ir apatinei nugarai.

Įtūpstai atgal su spyriu

Šie įtūpstai yra beveik tokie pat, kaip paprasti įtūpstai ir veikia tas pačias kojas dalis: šlaunis, blauzdas, užpakaliuką, o jei darote su kojos pakėlimu ar spyriu į priekį, taip pat šiek tiek krūvio tenka pilvo presui. Šie įtūpstai gali būti šiek tiek lengvesni, nes žengiant atgal lengviau laikyti balansą ir išlaikyti kelius 90 laipsnių kampu.

Įtūpstai įstrižai

Viena iš įtupsto variacijų, įtraukiantis įvairesnius kojos raumenis į darbą. Treniruoja išorinę ir vidinė šlaunų puses.