Pratimų filtras

Pratimų kategorijos

Pratimų tipas

Pratimų sudėtingumas

Atsispaudimai ant kelių

Ši atsispaudimų versija yra gerokai lengvesnė nei įprasti atsispaudimai, nes ne tokia didelė svorio dalis tenka rankoms. Dirba krūtinė, rankos, pečiai.

Atsispaudimų progresija

Atsispaudimai - nuo lengviausių iki atsispaudimų viena ranka.

Atsispaudimai ant krumplių

Apimami pečiai, dilbiai, tricepsas, krūtinė. Dėl ypatingos riešų pozicijos - tvirtinami riešai ir daugiau krūvio tenka dilbiams, tvirtinamas kumštis ir krumpliai.

Kojos pakėlimai šuns pozoje

Pratimas treniruoja užpakaliuką, kojas, apatinę nugarą, rankas ir riešus. Naudingas tuo, kad papildomai ištempia stuburą, kojas, pečių juostą.

Tiltelio atsispaudimai

Vienas geriausių pratimų nugarai, stuburui ir net laikysenai. Apima nugaros raumenis, liemenį, šlaunis, pečius ir tricepsus.

Atsispaudimų junginys

Pratimų junginys susidedantis iš 4 rūšių atsispaudimų, kurie apima krūtinę, pečius, tricepsus.

Lankininko prisitraukimai

Viena sunkesnių prisitraukimų variacijų. Pratimo metu treniruosite pečius, nugarą, dilbius, tricepsą, sparnus. Padeda norint išmokti prisitraukti viena ranka.

Atsispaudimai ant rankų

Lyginant su paprastais atsispaudimais, daug labiau apkraunami pečiai ir tricepsas. Taip pat atliekant pratimą apkraunama trapecija, bei riešai.

Tricepso tempimas – atsispaudimai

Pratimas įdarbinantis jūsų dilbius, pečius, tricepsą ir korpusą.

Atsispaudimai ant lygiagrečių (susirietus)

Išties puikus pratimas krūtinei, pečiams, sparnams, korpusui. Viena iš variacijų mokantis didingąjį Planche. Šis pratimas pareikalaus gero fizinio pasiruošimo.