Kojos pakėlimai šuns pozoje

Vidutinis

Šis pratimas labai panašus į jogos asaną žemyn žiūrintis šuo (primena išsitempusį šunį). Iš tiesų, tai šiek tiek dinamiškesnė jos versija. Pratimas treniruoja užpakaliuką, kojas, apatinę nugarą, rankas ir riešus. Pratimas naudingas tuo, kad papildomai ištempia stuburą, kojas, pečių juostą, gerina lankstumą.

  1. Atsistokite į žemyn žiūrinčio šuns pozą: galite atsistoti į atsispaudimo pozą ir iškelti užpakaliuką taip, kad jūsų viršutinė kūno dalis su kojimis sudarytų statų kampą. Nugara turi būti tiesioje linijoje su rankomis, kojos tiesios, o kulnai nuleisti ant žemės. Jei tokiai pozijai nesate pakankamai lankstūs, kulnus galite pakelti nuo žemės ir kojas šiek tiek sulenkti per kelius.
  2. Būdami šioje pozicijoje tiesiog iškelkite ištiestą koją į viršų, kiek išeina aukščiau. Klubai neturi judėti, keliasi tik koja. Ant žemės likusios kojos kulnas trėtų šiek tiek pakilti nuo grindų.
  3. Stenkitės per daug neapkrauti kurios nors rankos ir vienodai paskirstyti kūno svorį.
  4. Iškėlę koją aukštyn (idealiu atveju koja bus statmena grindims), sekundei užlaikykite judesį ir nuleiskite ją į pradinę poziciją.

Pratimą galite kartoti kelis kartus vienai kojai ir paskui pakeisti arba daryti pakaitomis po vieną pakėlimai kiekvienai kojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen + four =