5 efektyvūs pratimai bicepsui

Vidutinis

Kalbant apie kūno svorio treniruotes, daug kas galvoja, kad pakankamai sunku treniruoti bicepsą, tačiau yra tikrai efektyvių pratimų, kurie ne tik nuvargins, bet ir padidins jūsų bicepsus.  Visus pratimus galima daryti rankas laikant siaurai ar plačiai, taip šiek tiek pakeičiant įjungiamus raumenis. Pratimus įterpkite į savo treniruotę, juos atlikite serijomis.

Prisitraukimai delnais į save

Užsikabinkite ant skersinio delnais į save. Nugara laikykite tiesiai ir neskubant prisitraukite. Prisitraukiant iškvėpkite, leidžiantis įkvėpkite.

Šoniniai prisitraukimai

Pasisukite šonu, atsistokite po skersiniu, užsikabinkite ant skersinio taip, kad abiejų rankų delnai būtų nukreipti į skirtingas puses. Pakaitomis traukitės į kairę ir į dešinę pusę. Kad užtikrintumėte raumenų balansą, kas seriją apkeiskite ranką, kuri yra arčiau jūsų.

Kabėjimas prisitraukus

Šaunus izometrinis pratimas, kuris padės padidinti ištvermę ir raumens apimtį. Prisitraukite ir kabėkite tiek, kiek galite arba nustatytą laiko tarpą. Tam, kad paįvairintumėte raumenų darbą, galite kabėti rankas sulenkę 90 laipsnių kampu beveik ištiesus. Svarbiausia taisyklė – delnai į save.

Australiški prisitraukimai (Delnais į save)

Susiraskite vamzdį, kuris yra jums iki liemens ar kiek aukščiau. Remiantis kojomis į žemę atsigulkite laikydamiesi už vamzdžio. Remiantis kulnais ir nugarą laikant tiesiai traukitės link vamzdžio. Neskubėkite, traukiantis iškvėpkite, leidžiantis įkvėpkite. Kuo vamzdis žemiau – tuo pratimas sunkesnis.

Prisitraukimai viena ranka (su pagalba)

Viena ranka užsikabinkite ant skersinio, kita ranka už jam statmeno vamzdžio. Traukitės ir su pagalbine ranka padėkite sau padaryti pilną pakartojimą. Kuo ranką laikysite žemiau – tuo bus sunkiau. Jei pakanka jėgų, darykite prisitraukimus viena ranka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 − 1 =