4 Efektyvūs pratimai tricepsui

Vidutinis

Pristatome 4 efektyvius ir jokios įrangos nereikalaujančius pratimus tricepsui. Tinkamai darant, šie pratimai sutvirtins, padidins, išryškins jūsų tricepsus ir padės jums progresuoti. Pratimai turi lengvesnę ir sunkesnę variacijas, todėl tinkami tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Siauri atsispaudimai
Pratimas tricepsui, krūtinei bei pečiams. Rankas laikykite pečių plotyje, lėtai leiskitės žemyn ir iškvėpdami atsistumkite. Kūnas visada tiesus. Kad pratimas būtų lengvesnis, galite jį atlikti ant kelių.

Atsispaudimai nuo dilbių
Pratimas dilbiams, tricepsams ir pečiams. Atsiremkite dilbiais į žemę. Pradžioje rankas geriau laikyti kiek toliau nei po savim, nes taip lengviau. Didžiulė apkrova tenka alkūnės sąnariui, todėl eksperimentuokite, kol rasite sau patogią poziciją. Lengvas diskomfotas – normalu. Stumkitės žemyn ir kelkitės, kūną visada bandykite išlaikyti tiesiai. Kad pratimas būtų lengvesnis, galite jį atlikti ant kelių.

Atsispaudimai nuo kėdės
Pratimas orentuotas į tricepsus. Rankomis atsiremkite į kėdės šonus arba priekį. Kojas ištieskite ir lėtai leiskitės žemyn. Nusileidus tiek, kiek jums patogu (kuo žemiau – tuo efektyviau), kelkitės aukštyn, iškvėpkite. Kad pratimas būtų lengvesnis, kojas laikykite sulenktas.

Deimantiniai atsispaudimai
Pratimas orentuotas į pečius, krūtinę ir tricepsus. Rankas dėkite po savimi, suglaustas. Rankų nykščiai ir rodomieji pirštai turi liestis tarpsuvyje. Jei patogu, galite rankas laikyti dar siauriau. Tai pasunkins darbą tricepsams. Laikydami kūna tiesiai lėtai leiskitės žemyn, užfiksuokite poziciją ir iškvėpdami kelkitės aukštyn. Kad pratimas būtų lengvesnis, galite jį atlikti ant kelių.

Kaip šiuos pratimus panaudoti treniruotei?
Visus pratimus atlikite 8-15 kartų pagal savo galimybes. Pratimus paeiliui pakartokite 3 – 5 kartus (setus). Tarp setų darykite 1-3 minučių, o tarp pratimų 30 – 60 sekundžių pertraukas. Prieš mankštą būtinai apšilkite sąnarius bei viršutinius kūno raumenis.

Jei norite kiek kitokios mankštos, galite visus pratimus atlikti 3 kartus darant maksimalų kiekį pakartojimų. Taip nuvarginsite savo raumenį ir sukelsite jam stresą, lavinsite ištvermę. Tiek vienas, tiek kitas būdas tinka norint auginti ir tvirtinti raumenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three + six =