3 pratimų derinys pečiams

Vidutinis

Pirmas pratimas, kuris šauna į galvą, galvojant apie pečius ir kūno svorio treniruotes – atsispaudimai ant rankų su sienos pagalba, tačiau yra ir kiti pratimai į kuriuos verta atkreipti dėmesį, ir kurie turėtų padėti efektyviai vystyti pečius, naudojant tik savo kūno pagalbą.

Treniruotės eiga:

  • Šoninis atsispaudimas nuo alkūnės. Pratimas atliekamas naudojant atsispaudimų principą, tačiau leidžiama žemyn tik viena krūtinės pusė. Sulenkta ranka 90 laipsnių kampu, pečių plotyje,  išlieka stacionari ir visiškai nejudinama. Kaip ir darant atsispaudimus, kojas reikėtų stengtis išlaikyti tiesias ir neliesti keliais žemės. Galva taip pat išlieka tiesi, ir sukasi kartu su kūnu. Su kiekviena ranka atsispausti reiktų po 8-12 kartų.
  • Svorio centro perkėlimas „šuns “ pozoje. Kūno padėtis panašį i tą, kuri būna atliekant „šuns“ pozą jogoje, skirtumas tas, kad rankos laikomos plačiau, nei pečių linija. Naudojant rankas pakreipti kūną nuo vienos iki kitos pusės. Toje pusėje, į kurią pasisukama, ranka šiektiek sulenkiama, tam, kad ją ištiesiant atgal būtų didesnė apkrova pečiam. Pratimą tliktie ritminai perkeldami svorio centrą iš vienos pusės į kitą. Viena ranka šiektiek sulenkiama, o kita išlieka tiesi. Į abi puses svorį permesti reiktų po 8-12 kartų.
  • Atsispaudimai ant nugaros. Gulint ant nugaros, reikėtų stengtis atsispausti nuo žemės, tačiau tai reikėtų daryti kuo labiau atpalaidavus alkūnes, kad didesnė apkrova būtų pečiams. Kad lengviau būtų suvokti, kaip reikia taisyklingai atlikti pratimą, įsivaizduokite, jog tarp menčių bandote suspausti teniso kamuoliuką. Galima nugarą šiektiek pakelti nuo žemės, kad padidinti pratimo atlikimo amplitudę.  Pratimas skirtas treniruoti galinius pečių raumenis.  Kadangi pratimas nėra sunkus, jį atlikti reiktų bent 20 kartų.
  • Visą pratimų kombinaciją pakartoti 5 kartus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

1 + eight =