Partneriai

Athletic Duo labai atvirai žiūrime į pasiūlymus, idėjas ir visada ieškome būdų kaip bendradarbiauti siekiant abipusės naudos.

Šiuo metu esame publikavę daugiau nei 250 straipsnių, 150 pratimų, e-knygą, o per 2015 metus mus pasiekė daugiau nei 100 000 unikalių lankytojų. Patys programuojame, maketuojame, kuriame dizainus, filmuojame ir redaguojame video medžiagą,todėl esame labai lankstūs. Jeigu jus domina partnerystė ar bendradarbiavimas, rašykite mums adresu info@athleticduo.com .

Kiekvienas gali būti Athletic Duo dalimi

Jei tavo požiūris ir gyvenimo būdas sutampa su mūsų, nori išbandyti ką nors naujo, prisidėti prie šio projekto ar gauti įdomios patirties – prisijunk prie mūsų. Kiekvienas gali būti Athletic Duo bendruomenės dalimi ir prisidėti prie mūsų keliais būdais.

Video

Patarsime, pasidalinsime ir padėsime publikuojant tavo video medžiagą. Tai galėtų būti tavo asmeniniai pasiekimai, patarimai, video blogas, pratimai, mankštos, receptai ir t.t. Jei turi klausimų, reikia pagalbos montuojant ar labai nori ką nors nufilmuoti ir parodyti visiems, bet neturi kaip, nesidrovėk, rašyk!

Straipsniai

Sukursime tau autoriaus paskyrą, tavo varda ir aprašymą, socialinių tinklų (Facebook, Instagram) nuorodas matys visi, skaitantys tavo straipsnį. Jei neesi apsisprendęs ką ir kaip nori rašyti, padėsime išsirinkti. Jei turi savo straipsnį išsakysime savo nuomonę, padėsime pateikti straipsnį kuo įdomiau. Straipsniams tinka asmeninė patirtis, patarimai, receptai ir visos kitos Athletic Duo esančios temos.

Nuotraukos

Turite savo sveikuoliškų ar sportikšų akimirkų, kurias norėtumėte, kad pamatytų kiti? O gal turite tokių nuotraukų, kurios motyvuotų kitus? Siųskite mums nuotraukas adresu info@athleticduo.com  , aprašykite kokiu tikslu siunčiate nuotrauką. Nuotraukai atitikus kokybės standartus pasidalinsime ja su visais Athletic Duo skaitytojais socialiniuose tinkluose ar svetainėje. Galime sugalvoti ką nors įdomaus!

Jei nori prie mūsų prisidėti kitaip, pasidalinti idėjomis ar kitaip bendradarbiauti, nedvejok – laukiame tavo laiško :)