Varškėje yra kalcio, fosforo, geležies, magnio ir aminorūgščių

5 sveiki būdai pagardinti varškę

Varškė būna visokia: grūdėta, paprasta, liesa, riebi, normali, lietuviška, minkšta kreminė varškytė ir tt. O kur dar ponas lietuviškas varškės sūris! Grūdėta varškė labai populiari sportininkų mityboje dėl didelio baltymų kiekio. Ji dažnai atsiranda pietų lėkštėje šalia vištienos, daržovių ir avokado. Geras derinys, bet dabar ne apie pietus.
Siūlome keletą išbandytų ir nenuvylusių varškės variantų:
  1. Grūdėta varškė su bananu ir migdolais (arba anakardžių riešutais ar lazdynų).varske2
  2. Grūdėta varškė su kokoso drožlėmis ir medumi (nesitikėjau, kad grūdėta  varškė gali derėti su kokoso drožlėmis, nes pernelyg nemėgstu pastarųjų, tačiau šis derinys yra daugiau nei tik skanus)!
  3. Grūdėta varškė su natūraliu graikišku jogurtu ir šviežiomis braškėmis, migdolų riešutais ir pistacijomis. Paprastesni variantas – tiesiog su braškėmis ir aguonomis.
  4. Visos uogos tinka, tik ne tos, kurios jau paverstos uogiene. Bandykite varškę derinti su įvairiomis džiovintomis uogomis (spanguolėmis ir t.t.) ir aišku riešutais ir sėklomis.
  5. Šis variantas kiek rimtesni: grūdėta varškė su avokadu ir česnaku. Avokadas turi būti minkštas, nes jį reikia sumaišyti su varške ir česnaku, taip pat pagardinti pipirais. Šią masę galima tepti ant duonos ar trapučių arba tiesiog valgyti vieną. Jeigu avokadą perpjovėte per pusę ir gražiai išskobėte iš žievelės, šiose žievelėse galite patiekti avokadų ir varškės masę (toks pateikimas atrodys neįprastai ir paįvairins jūsų stalą).
Taigi, tiek apie grūdėtą varškę, bet tradicinė lietuviška varškė irgi labai gerai, ir šitie variantai tinka ir jai. Tik dar pasiūlysiu cinamono nepamiršti. Pavyzdžiui kreminė varškė su cinamonu arba paprasta varškė su šaukštu jogurto ir cinamonu ir t.t.
Skanaus! Ir netikėkite, kad nuo varškės dantys išbarškės!
Processed with VSCOcam with f2 preset

Autorius Dominyka Grucytė

Esu maisto mylėtoja ir mano gyvenime maistas užima didelę dalį, todėl karts nuo karto pasidalinu savo valgomu gėriu su facebook draugais, kurie yra palaikinę mano facebook puslapį PAGAMINTA SU MEILE. Ten visos mano improvizacijos, bandymai ieškojimai ir atradimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

sixteen − 2 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas