Tinkama mityba padidins jūsų energijos kiekį

9 Maisto produktai, kurie suteiks jums energijos

Produktai, kurie padidins jūsų energiją ir būsite produktyvesni.

  1. Rudieji ryžiai turtingi mineralu manganu, kuris padeda gaminti energiją iš baltymų ir angliavandenių. Ryžiai universalus ingredientas, gali būti patiekiamas kaip garnyras su jūsų mėgstamu liesu proteinu.
  2. Saldžiosios bulvės turi daug angliavandenių ir beta karotino (vitamino A) ir vitamino C, tai jums padės atsikratyti vidurdienio nuovargio.
  3. Medus. Šaukštas medaus yra gamtos ekvivalentas energijai. Mažas glikemijos indeksas, natūralus saldiklis veikia kaip kuras raumenims. Gerkite arbatą su medumi.
  4. Vaisiai suteikia gliukozės dozę, kurią lengvai pasisavina organizmas. Dauguma vaisių suvirškinami per pusvalandį ir tai juos padaro greitu energijos šaltiniu (bananai, obuoliai, apelsinai).
  5. Špinatai – puikus geležies šaltinis, kuris dalyvauja energijos gamyboje organizme. Ne veltui Popajus valgydavo špinatus ir būdavo stiprus bei energingas.
  6. Pupelėse gausu krakmolo ir kitų angliavandenių bei baltymų, taip pat beveik visų organizmui būtinų naudingųjų medžiagų: vitaminų C, B1, B2, B6, PP, kalio, cinko ir vario.
  7. Migdolai – patogus užkandis, kurį galima nešiotis visur. Varis ir manganas vaidina esminį vaidmenį energijos išlaikyme.
  8. Makaronai, grikiai – puikūs angliavandenių šaltiniai, kuriuos virškina ilgiau, bet jie teikia daugiau energijos.
  9. Lašiša pasižymi dideliu kiekiu omega3 riebalų rūgščių, kurios gali sumažinti cholesterolio kiekį ir sumažinti tikimybę susirgti širdies ligomis. Lašišoje taip pat yra baltymų, vitamino B6, niacino ir riboflavimo. Visa tai padeda paversti maistą, kurį valgote, į energiją.

 

Autorius Erikas Andrijaitis

Erikas visada stengiasi pabusti su pozityviomis mintimis ir taip save motyvuoja. Jam patinka dinamiškai sportuoti: su svarmenimis ir naudojant kūno svorį. Erikas yra baigęs sporto studijas ir turi sukaupęs nemažą žinių bagažą, kurį pildo kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

thirteen − 9 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas