Įrankiai

Mes vertiname įrankius, kurie gali sutaupyti laiką ar padėti siekiant savo tikslų. Pateikiamą mūsų įrankių sąrašą, kurį visada stengsimės plėsti.

Kūno masės indekso skaičiuoklė

KMI testas įvertiną jūsų svorį remdamasis jūsų ūgiu ir suteikia jums skaičių, kuris yra klasifikuojamas į kelias grupes: nepakankamas svoris, normalus svoris, viršsvoris, nutukimas. Tai labai naudingas netiesioginis jūsų kūno sudėjimo indikatorius, nes jis stipriai susijęs su jūsų bendru kūno riebalų kiekiu.

Bazinės medžiagų apykaitos ir kalorijų normos skaičiuoklė

Bazinė medžiagų apykaitos norma (BMA) yra rodmuo, nusakantis, kiek energijos organizmas iššvaisto ramybės būsenoje, nevirškinant, esant normalioje temperatūroje. Tai energijos kiekis, kuris būtinas gyvybės palaikymui. Apie 70% energijos, kurią išnaudojame kasdien yra skirta organizmo funkcijų palaikymui. Likę 30% pasiskirsto į dvi dalis: virškinimą (10%) ir fizinį aktyvumą (20%).

Baltymų skačiuoklė

Mūsų baltymų skaičiuokle padės jums nusistatyti reikiamą baltymų kiekį per dieną atsižvelgiant į jūsų tikslus.

Athletic Duo iššūkis

Athletic Duo iššūkis – tai jūsų treniruotės generatorius. Jei norite pasportuoti, tačiau nenusprendžiate ar nežinote kokius pratimus ir kiek pakartojimų daryti, galbūt norite paįvairinti savo treniruotes, šis pratimų generatorius kaip tik jums. Siūlomų pratimų įvairovė tikrai didelė ir kas dieną atnaujinama, tad jūsų treniruotė netaps nuobodi. Athletic Duo iššūkis gali būti įdomus būdas patikrinti save, išbandyti jėgas bei pasivaržyti su draugais: kuris ilgiau ištvers?!

Kalorijų skaičiuoklė – SveikasMaistas.lt

Sveikasmaistas.lt – išsamios patiekalų energinės vertės skaičiuoklė, pritaikyta greitai ir patogiai susiskaičiuoti gaminamų patiekalų išsamią maistinę vertę: baltymų, riebalų, sočiųjų riebalų, angliavandenių, cukraus, skaidulų, natrio bei cholesterolio kiekius. Taip pat galimybė sužinoti informaciją apie galimus alergenus, Jūsų gaminamame patiekale. Athletic Duo išbandytas ir patvirtintas įrankis.