Video apžvalga: Garmin multi-sport laikrodis – Fenix 3

Mūsų partneris GPS.LT prieš pora savaičių mums davė išbandyti Garmin aukščiausios kokybės gaminį Fenix 3. Tai išties patogus, solidaus dizaino ir funkcionalumo laikrodis, kuris turėtų patenkinti visus aktyvaus laisvalaikio poreikius. Taip šis laikrodis nėra vienas pigiausiu, šiuo metu jo kaina siekia 459,00 €, tačiau  taip yra ne be priežasties. Jo funckionalumas toks didelis, kad jį galima naudoti grybaujant, žvejojant,medžiojant, ieškant lobių, plaukiant, važiuojant dviračiu, sportuojant, slidinėjant ir t.t. Jei netinka vienas iš jau numatytų rėžimų galima susikurti savo asmeninį rėžimą.

Verta paminėti GPS+GLONASS sustiprintą GPS imtuvą, galimybę nerti net iki 100 metrų gylio, automatinį sinchronizavimą ir  Garmin Basecamp programą kuri leis ne tik susidėti taškus žemėlapyje, bet ir padės iki jų naviguoti. Galima dar daug visko pasakoti, tačiau lengviau parodyti, nei papasakoti. Kviečiame pažiūrėti apžvalgą.

 

Autorius Rokas Petrošius

Skirtingos sportinės veiklos padėjo sukurti įvairiapusį teorinių ir praktinių žinių bagažą, o susidomėjimas natūralia medicina ir sveiku gyvenimo būdų jį dar labiau išplėtė. Athletic Duo įkūrėmė norėdami sukurti kokybišką informacijos dalinimosi šaltinį. Tikiuosi tai padės tobulėti tiek man, tiek jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

twelve + 5 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas