Sporto pagalbininkai – išmanieji laikrodžiai ir pulsometrai

Prieš tris savaites pasidalinome pirmuoju straipsniu apie sporto pagalbininkus, o šiandien Jums papasakosime apie išmaniuosius sportinius laikrodžius ir pulsometrus. Kaip ir sporto pagalbininkai (ar aktyvumo asistentai), šie pagalbininkai padės sekti Jūsų sporto progresą ir leis Jums greičiau tobulėti. Kiekvienas šių laikrodžių turi savo privalumus ir priedus, kuriuos mes įvardinsime šioje apžvalgoje. Tikimės, kad po šių įžvalgų kiekvienam bus lengviau išsirinkti, kuris laikrodis yra jam tinkamiausias.

 

Garmin Forerunner 25

garmin-forerunner-25

Šis GPS turintis laikrodis yra sukurtas bėgimui, bet gali puikiai tarnauti ir kitose sporto šakose. GPS imtuvo pagalba galėsite puikiai stebėti savo bėgimo tempą, įveiktą distanciją, greitį ir kitus rodiklius. Forerunner 25 laikrodis gali būti komplketuojamas su širdies ritmo monitoriumi, kuris padės stebėti širdies darbą treniruotės metu. Be to, kad šis laikrodis yra puikus sporto įrankis, jis gali būti naudojamas kaip kasdienis laikrodis. Laikrodžio režime jis net 10 savaičių fiksuos ne tik laiką bei datą, bet ir paros fizinį aktyvumą. Sujungus laikrodį ir telefoną, galėsite gauti visą informaciją apie gaunamus skambučius ir pranešimus tiesiai į laikrodį. Visa jūsų treniruočių ir bėgimo statistika bus kaupiama „Garmin Connect“ platformoje, kuri ne tik leis Jums sekti rezultatus, bet ir dalintis ja su kitais.

Kaina: 170 € ir 200 €

 

Garmin Forerunner 220 su HRM

garmin forerunner 220

Tai dar vienas Garmin gaminys, kuris skirtas bėgikams. Kaip ir ankstesnis modelis, šis taip pat turi įmontuotą GPS imtuvą, kuris leis sekti įveiktą atstumą, greitį ir tempą, o HRM dirželis Jums padės sekti širdies darbą. Šis modelis pasižymi ir tuo, kad turi akselerometrą, kuris suteiks galimybę laikrodžiu naudotis ir uždaroje sporto salėje. Akselerometras kaups atstumo ir tempo duomenis, kai bėgsite uždaroje patalpoje, be jokių papildomų daviklių. Po kiekvienos treniruotės laikrodis Jums pateiks visą statistiką apie treniruotę, o visus duomenis automatiškai nusiųs tiesiai į jūsų kompiuterį arba telefoną, kur patogiai galėsite stebėti savo rezultatus.

Kaina: 190 €

 

TomTom Runner Cardio

tomtom-runner-cardio

Tai vienas iš pirmųjų laikrodžių su integruotu širdies dažnio sensoriumi. Jums nereikės mūvėti jokio diržo – širdies ritmas matuojamas tiesiai nuo riešo. Tai bėgimui skirtas laikrodis su GPS imtuvu. Jis fiksuoja įveiktą atstumą, greitį, laiką ir distanciją. Taip pat, galite realiu laiku matyti progresą. Šis lengvas ir plonas laikrodis, kuris nevaržys Jūsų judesių yra sukurtas specialiai bėgikams. Šis modelis skiriasi nuo kitų ir tuo, kad turi labai paprastą valdymą. Menių yra valdomas vieno mygtuko pagalba. Runner Cardio laikrodis taip pat turi lenktynių rėžimą. Galite iš anksto pasirinkti distanciją ir laiką, per kurį norite ją įveikti. Realiu laiku matydami rezultatą galėsite įveikti atstumą greičiau arba laikrodis informuos, kad reikia paskubėti. Visą detalią treniruočių statistiką galima peržiūrėti nemokamoje asmeninėje TomTom paskyroje.

Kaina: 200 €

 

Garmin Forerunner 225

garmin-forerunner-225-su-integruotu-sirdies-ritmo-monitoriumi

Tai yra pirmasis Garmin bėgimo laikrodis su integruotu širdies ritmo davikliu. Šis modelis turi spalvotą ekraną, kuris grafiškai atvaizduoja jūsų širdies darbo zonas. Be šios funkcijos jis taip pat matuoja įveiktą atstumą, laiką ir nueitus žingsnius. Kaip ir anksčiau minėtuose modeliuose jis turi integruotą akselerometrą, kuris kaups atstumo ir tempo duomenis be jokių papildomų daviklių, kai bėgsite uždaroje patalpoje. Paprastas prisijungimas prie savo Garmin Connect paskyros. Čia Jūs matysite savo bėgimą žemėlapyje, detalią informaciją kiekviename kilometre.

Kaina: 260 €

 

TomTom Multi-Sport Cardio

tomtom-multisport-cardio-laikrodis-begimui-dviraciui-plaukimui

Plonas ir patogus TomTom sporto pagalbininkas su dideliu ekranu. Labai paprastai ir greitai valdomas. Laikrodis turi GPS imtuvą ir yra atsparus drėgmei, todėl be baimės galėsite maudytis ežere, baseine ar jūroje. Įmontuotas širdies ritmo monitorius užtikrins aukščiausius rezultatus ir kokybiškas treniruotes. Laikrodis labai tiks tiems, kurie mėgsta bėgioti, važiuoti dviračiu arba plaukioti. MultiSport sportinis laikrodis leis Jums nusistatyti tikslą ir bėgant stebėti progresą. Tai padės jums kasdien siekti vis aukštesnių tikslų. Jei norite treniruotis tikslingiau, galėsite nusistatyti širdies ritmo zonas ir, pasiekus nusistatytą zoną, Jūs būsite tuoj pat informuoti. Tai padės kontroliuoti savo širdies darbą ir treniruotis tikslingiau. Patogi nemokama programinė įranga internete, kurioje turėsite savo asmeninę paskyrą, detaliai ir aiškiai pateiks visą jūsų treniruočių statistiką.

Kaina: 230 €

 

Garmin Forerunner 620

Garmin-Forerunner-620-GPS-Watch-with-HRM-Run-GPS-Running-Computers-Blue-Black-010-01128-40

Dar vienas Garmin šeimos narys – Forerunner 220 sportinis laikrodis su GPS imtuvu. Laikrodis fiksuoja įveiktą atstumą, greitį, tempą ir t.t. Taip pat, laikrodis turi akselerometrą, kuris suteiks galimybę laikrodžiu naudotis uždaroje sporto salėje ir sekti savo rezultatus. Galėsite drąsiai nusistatyti norimus tikslus ir šis pagalbininkas Jums padės jų pasiekti. Po kiekvienos treniruotės laikrodis pateiks statistiką apie jūsų treniruotę, praneš apie asmeninius rekordus, kaip greičiausias kilometras ar ilgiausias atstumas. Kaip ir dauguma kitų Garmin gaminių, šis laikrodis visa treniruotės informacija pasidalins su jūsų kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Tai leis ne tik Jūsų draugams sekti Jūsų progresą, bet ir atidžiau sekti rezultatus patiems.

Kaina: 299 €

 

Autorius Justas Markus

Justas yra sportininkas, rašytojas ir keliautojas. Per 10 metų sporte suprato, kad sveika mityba, sportas ir disciplina turi labai didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl dalinasi savo patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

four + one =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas