20 sporto programėlių naujiems sporto metams

Dauguma mūsų mėgsta užsibrėžti sau tikslus, bet jų laikosi ne iš karto. Manau, dažnai sau sakote, kad nuo pirmadienio pradėsite sportuoti, sveikai maitintis ar tiesiog kažką keisti savo gyvenime. Naujieji metai puikus atskaitos taškas pradėti kažką naujo, todėl tai yra ir puikus etas pradėti sportuoti!

 

Aš labai mėgstu išmaniąsias programėles ir jau esu rašęs apie 10 sporto programėlių Jūsų išmaniajam telefonui10 sporto programėlių sportuojantiems sporto salėje, taigi  manau tai labai padeda mums pasiekti savo tikslų. Gavus daug teigiamų atsiliepimų apie tokio tipo straipsnius, nusprendžiau, kad naujus metus reikia pasitikti su naujomis programėlėmis.

 

Šiandien noriu su Jumis pasidalinti 20 sporto programėlių, kurios padės pasiekti geresnių rezultatų, o tiems, kurie tik pradės sportuoti, greičiau įsivažiuoti į ritmą.

 

1. JEFIT – Nemokama

jetfit

Tai puikus fitneso, kūlturizmo ir sporto treneris. Programėlė turi daugiau kaip 1300 treniruočių pratimų, kurie turi išsamius video ir nuotrauka,s kaip reikėtų atlikti kiekvieną pratimą. Ji tikrai Jums padės pasiekti geriausių rezultatų tiek salėje, tiek sportuojant namie.

Android ir iOS versijos

 

2. The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout App – Nemokama

johnson johnson

Tai yra viena iš geriausių 7 minučių treniruočių programėlių. Joje yra daugiau kaip 1000 skirtingų pratimų. Jie tiks tiek moterims, tiek vyrams. Šį programėlė labai tiks tiems, kurie sportuoja namie ir neturi daug laiko sportui.

Android ir iOS versijos

 

3. FitStar Personal Trainer – Nemokama

fitstar

Ši programėlė padės Jums sportuoti, lyg šalia turėtumėte savo asmeninį trenerį. Nesvarbu, ar esat tik pradedantysis, ar profesionalas. Ji padės susidaryti geriausią sporto programą, stebės jūsų rezultatus ir padės susidaryti programą, norint pasiekti tam tikrą tikslą.

iOS versija

 

4. Strava Running and Cycling – Nemokama

strava

Jeigu begiojate arba mėgstate važiuoti dviračiu, tai Jums būtinai reikia išbandyti Strava išmaniąją programėlę. GPS signalas skaičiuoja tempą, greitį, įveiktą atstumą ir apskaičiuoja Jūsų sudegintas kalorijas.

Android ir iOS versijos

 

5. Zombies, Run! – Nemokama

zombies run

Kiekvienas Jūsų bėgimas yra tarsi tam tikra misija. Yra nustatytas tikslas, kurį turite įveikti ir misijos. Jeigu norite pagyvinti savo bėgimą ir smagiai pabėgioti išbandykite šią programėlę.

Android ir iOS versijos

 

6. FitWell – Nemokama

fitwell

FitWell yra jūsų sporto ir maisto partneris. Jums tiesiog reikės nusistatyti savo tikslus ir programėlė automatiškai apskaičiuos, kiek reikia suvartoti kalorijų ir kokius pratimus reikėtų atlikti, norint pasiekti rezultatų.

Android ir iOS versijos

 

7. Runtastic Six Pack Abs Workout – Nemokama

runtastic six pack

Jeigu norite gražaus pilvo preso arba paįvairinti savo daromus pratimus, ši programėlė Jums puikiai tiks. Susidarykite savo norimą programą ir tiesiog pradėkite. Visus pratimus galime peržiūrėti trumpuose video.

Android ir iOS versijos

 

8. Water Alert –  Nemokama

water alert

Visi žinome, kad sportuojant reikia gerti daug vandens. Bet kartais mes tai tiesiog užmirštame arba esame per daug užimti. Todėl ši programėlė Jums primins, kad reikia išgerti vandens.

iOS versija

 

9. Butt Sworkit – Nemokama

sworkit

Norite turėti dailų užpakaliuką? Jeigu atsakėte „taip“, tai ši programėlė kaip tik Jums. Čia rasite visus geriausius pratimus ir video, kaip teisingai juos atlikti. Treniruotės pabaigoje matysite kiek kalorijų sudeginote.

Android ir iOS versijos

 

10. PumpUp – Nemokama

pump up

PumpUp programėlė – tai lyg Instagram žmonėms, kurie užsiima sportu. Čia dalinamasi patarimais, pasiekimai, nuotraukomis ir patarimais.

Android ir iOS versijos

 

Programėlės, kurios padės tobulėti visapusiškai:

 

11. Smoke Free – Nemokama

smoke free

Nauji metai yra puiki proga ne tik pradėti sportuoti, bet ir atsisakyti žalingų įpročių. Šį programėlė Jums pateiks net 20 skirtingų būdų, kaip galite mesti rūkyti bei galėsite apskaičiuoti, kiek pinigų jau esate sutaupę.

Android ir iOS versijos

 

12. Nutrition Lookup – Nemokama

nutrition lookup

Dauguma mūsų sportuojant nori pasiekti vis geresnių rezultatų. Todėl vienas iš dalykų yr skaičiuoti per dieną suvartotus baltymus, angliaviadenius, riebalus ir t.t. Būtent tam ir skirta ši programėlė, kurioje yra daugiau negu 3-ijų milijonų produktų išsamus aprašymas.

Android ir iOS versijos

 

13. Headspace – Nemokama

headspace

Daug dirbdamas žmogus išsenka ir emociškai ir fiziškai. Vienas iš geriausių būdų atsigauti yra meditacija. Ši programėlė išmokys Jus medituoti ir atsipalaiduoti. Išlaisvinkite savo mintis!

Android ir iOS versijos

 

14. HabitBull – Nemokama

habitbull

Vienas geriausių programėlių norintiems atsisveikinti su blogais įpročiais ir susikurti naujus, kurie padėtų pasiekti geresnių rezultatų. Tiesiog nusistatykite tikslus ir programėlė padės Jums eiti link jų.

Android versija

 

15. Way of Life – Nemokama

wayoflife

Ši programėlė yra labai panaši į HabitBull, bet skirta iPhone turėtojams. Susikurkite naujus ir geresnius įpročius atsisakydami senųjų.

iOS versija

 

16. Balanced – Nemokama

balanced

Ši iPhone skirta programėlė padės Jums pasiekti norimus rezultatus kasdienėje veikloje. Taip pat padės rasti motyvacijos ir susikoncentruoti ties svarbiausiai dalykais.

iOS versija

 

17. Active Life Tracker – Nemokama

active life tracker

Ši programėlė skaičiuoja, kiek per dieną įveikėte kilometrų, sudeginote kalorijų, padarėte žingsnių ir kiek valandų miegojote. Tad jei ir nesportuojate, galite nusistatyti dienos tikslus ir būti aktyvesni ir sveikesni.

Android ir iOS versijos

 

18. MyPlate Calorie Tracker – Nemokama

myplate

Šios programėlės pagalba galėsi skaičiuoti, kiek kalorijų gavote iš maisto. Taip pat, yra žmonių bendruomenė su kuria galėsite pasidalinti savo rezultatais ir pasidalinti patirtimi. Yra ir pratimai tiems, kurie sportuoja namuose, todėl galėsite ir pasimankštinti.

iOS versija

 

19. Big Oven – Nemokama

big oven

Daugiau kaip 350,000 nemokamų receptų, iš kurių tikrai išsirinksite ką pasigaminti. Taip pat, galėsite sudarinėti savo pirkinių sąrašą.

Android ir iOS versijos

 

20. Healthy Recipes – Nemokama

healthy recipes

Dar viena receptų knyga, skirta tiems, kurie sportuoja ir nori valgyti tik subalansuotą ir sveiką maistą. Jeigu nusibodo tie patys vištienos kepsniukai ar kepti kiaušiniai pusryčiams, užmeskite akį – tikrai rasite naujų ir nematytų receptų.

Android ir iOS versijos

Autorius Justas Markus

Justas yra sportininkas, rašytojas ir keliautojas. Per 10 metų sporte suprato, kad sveika mityba, sportas ir disciplina turi labai didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl dalinasi savo patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen − 15 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas