10 sporto programėlių sportuojantiems sporto salėje

Prieš keletą mėnesių publikavome pirmąjį straipsnį apie išmaniąsias programėles – 10 sporto programėlių Jūsų išmaniajam telefonui. Šiandien dalinamės antruoju straipsniu, kuris bus skirtas tiems, kurie sportuoja sporto salėje. Nesvarbu, ar tai būtų sportas su svoriais, ar su savo kūno svoriu. Kaip ir pirmasis straipsnis, šis bus padalintas į dvi dalis: pirmoji skirta Android telefonams, o antroji pusė – iPhone telefonams.

 

Android operacinės sistemos programėlės:

 

Workout Trainer – Nemokama

workout_trainer_android_app_iconWorkout Trainer

Tai viena populiariausių Android programėlių. Naudojant šią programėlę jausitės lyg šalia jūsų būtų asmeninis treneris. Tai ne tik veiks kaip išsamus sporto gidas, bet ir garsu perduos visą reikalingą informaciją ir kaip atlikti kiekvieną pratimą. Taip pat, galima peržiūrėti pratimų nuotraukas ir video. Ši programėlė tiks ir tiems, kurie sportuoja su svoriais ir net tiems, kurie sportuoja namie. Jeigu norite turėti gražų pilvo presą, numesti svorio ar netgi pradėti jogą, tai programėlė Jums.

 

Sworkit Lite – Nemokama

sworkit-proSWORKIT

Šį programėle leis Jums susikurti treniruotę pačiam. Tereikia pasirinkti treniruotės tipą: jėgos, kardio, jogos ar tiesiog mankštos. Tuomet pasirinkti laiką nuo 5 iki 60 minučių ir galite pradėti sportuoti. Visi pratimų video, kuriuos matysite, yra aiškūs ir profesionalūs. Taip pat, sporto metu galėsite pasirinkti norimą muziką, kuri Jums padės ir motyvuos pasiekti geresnių rezultatų.

 

FitNotes – Nemokama

photoFitnotes

FitNotes yra programėlė skirta sekti savo treniruotes. Kiekvieną dieną galėsite įvesti savo treniruočių su svoriais duomenis ir matyti visas savo buvusias treniruotes. Tai leis Jums greičiau pasiekti savo rezultatų bei stebėti, kaip greitai tobulėjate. Programėlė taip pat turi tokių funkcijų, kaip poilsio laiko skaičiuoklė, kuri praneš, kad laikas vėl sportuoti. Prie kiekvienos dienos ar treniruotes yra galimybė pasirašyti priminimus arba tiesiog pastebėjimus iš tos treniruotės.

 

GymApp – Nemokama

gymappGYMAPP

Dar viena programėlė tiems, kurie sportuoja su svoriais. Ši programėlė turi labai platų pratimų pasirinkimą. Rasite daug įvairių pratimų, kurie suskirstyti pagal raumenų grupes. Kiekvienas pratimas turi išsamų aprašymą ir net po kelias nuotraukas, o tai leis Jums kuo efektyviau atlikti pratimą ir pasiekti geresnį rezultatą. Taip pat, galėsite sekti savo rezultatus ir sporto istoriją.

 

 

Bodybuilding Workout Trainer – Nemokama

bodybuilding bodybuilding workout trainer

Jeigu norite užsiauginti raumenų masę arba turėti gražų ir tvirtą kūną, ši programėlė padės Jums tai padaryti. Čia rasite visų raumenų geriausias ir efektyviausias treniruotes ir treniruočių metodus, kaip priaugti arba numesti svorio. Programėlė subalansuota raumenų auginimui, tad joje rasite daugiau kaip 300 jėgos pratimų, kurie tikrai padės Jums pasiekti geriausių rezultatų.

 

iOS operacinės sistemos programėles:

 

Gym Hero – Nemokama

gymherogymhero

Pirmoji mūsų sąraše iOS operacinės sistemos programėlė skirta tiems, kurie sportuoja su svoriais. Čia jie galės sekti visus savo sporto pasiekimus ir stebėti treniruotes. Kiekvieną dieną atlikus pratimus ir suvedus juos į šią programelę, galėsite matyti, kiek pratimų atlikote ir kiek kalorijų sudeginote. Taip pat, galėsite matyti savo mėnesio, metų ar net kelių metų statistiką.

 

Workout & Fitness Exercises – Nemokama

Workout & Fitness ExercisesWorkout & Fitness Exercises

Tai yra labai paprasta programėlė, kurioje yra surašyti visų raumenų grupių su svoriais ir be jų pratimai. Ar sportuojate namie, ar sporto salėje, rasite visus pratimus čia. Kiekvienas šių pratimų turi animacijas, kuriose aiškiai pavaizduota, kaip reikėtų atlikti kiekvieną pratimą. Taip pat, yra ir išsamūs aprašymai, kurie tikrai leis Jums suprasti kiekvieną pratimą kuo geriau.

 

Gymaholic – Nemokama

iTunesArtwork_appicon_Gymaholicgymaholic

Labai gražų dizainą turinti programėlė skirta sporto salės fanui. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar senas vilkas, ši programėlė padės Jums sekti savo rezultatus ir juos gerinti. Jeigu nežinote, kaip sportuoti ar kaip paįvairinti savo treniruotes, čia galėsite pasirinkti jau sudarytas programas ir tiesiog sekti nurodymus. Kiekvienas pratimas turi nuotrauką, kaip jį teisingai atlikti ir aprašymą. Programėlė taip pat įsimena tavo geriausią rezultatą.

 

Fitocracy – Nemokama

fitocracyfitocracy

Kaip teigia šios programėlės gamintojai, ji Jums padės pasiekti geresnių sporto rezultatų. Ši programėlė sukurta, kad motyvuotų Jus pasiekti vis gerenių rezultatų. Kaip? Tiesiog sportuodami Jūs kaupsite taškus. Jie Jums leis atrakinti vis daugiau linksmų sporto iššūkių ir užduočių. Taip pat, čia galėsite gauti ir ekspertų patarimų bei motyvacijos. Sportas gali būti ir nuotaikingas!

 

Gym Training – Nemokama

gym appgym

Dar vienas asmeninis treneris Jūsų telefone. Čia Jūs rasite visas sudarytas treniruotes, kurios leis Jums padidinti kūno svorį, raumenų kiekį ar jėgą. Taip pat galėsite susidaryti ir savo asmenines treniruotes bei jas sekti. Visi pratimai demonstruojami trumpuose video filmukuose, kurie Jums leis kiekvieną pratimą atlikti kuo geriau. Nesvarbu, ar esi naujokas, ar patyręs sprotininkas, ši programėlė atneš tikrai daug naudos ir motyvacijos.

 

Autorius Justas Markus

Justas yra sportininkas, rašytojas ir keliautojas. Per 10 metų sporte suprato, kad sveika mityba, sportas ir disciplina turi labai didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl dalinasi savo patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

6 − two =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas