10 sporto programėlių Jūsų išmaniajam telefonui

Kiekvienas pradėjęs sportuoti anksčiau ar vėliau pradeda sekti savo sporto rezultatus: iškeltas svoris, greitis, laikas arba bent jau laikas ir atstumas, per kurį buvo įveiktas nuotolis. Į pagalbą mums skuba padėti išmaniosios programėlės. Jos ne tik mums padeda skaičiuoti nubėgtą atstumą, laiką ar sudegintas kalorijas, bet ir primena, kada reikia išgerti vandens arba, kaip atlikti tam tikrus pratimus. Nesvarbu, ar tu naudoji „madingąjį“ iPhone ar išmanųjį telefoną su Android operacine sistema, tu rasi sau tinkančią programėlę!

 

iOS operacinės sistemos programėlės:

Endomondo – Nemokama

„Endomondo“ – viena seniausių sporto programėlių mėgstantiems sportuoti ir sekti savo sporto rezultatus. Nemokama išmanioji programėlė leidžia sekti, stebėti ir analizuoti sporto pasiekimus bei automatiškai kaupia duomenis apie bėgimo greitį, nubėgtą atstumą, laiką ir sudegintas kalorijas. Be abejo, galite pasidalinti pasiektais rezultatais „Facebook“ paskyroje.

RunKeeper – Nemokama

Ši programėlė skirta dviratininkams, bėgikams ar kitų sporto šakų mėgėjams. Panašiai kaip „Endomondo“ ji seka visas treniruotės detales: įveiktą atstumą, maršrutą, vidutinį greitį, laiką ir t.t. Tuo pačiu metu galima klausytis muzikos ar matuoti savo pulsą.

Sports Tracker – Nemokama

Sekti ir analizuoti –  šios dvi pagrindinės funkcijos leidžia šiai programėlei tapti puikiu sporto pagalbininku sportuojant. Ji leidžia dalintis sporto pasiekimais, nuotraukomis ir, kas svarbiausia, padės jums išlikti sveikiems ir aktyviems. Kur bekeliautumėte, „Sports Tracker“ išmatuos greitį, širdies ritmą ir seks jūsų tobulėjimą.

Daily Water – Nemokama

Mūsų kūnui vandens įtaka yra neįkainojama. Vanduo padeda ne tik maistinėms medžiagoms, bet ir deguoniui patekti į ląsteles, taip pat reguliuoja kūno temperatūrą. Kiekvieną dieną pakankamas vandens kiekis gali jums padėti numesti svorio ir atrodyti jaunesniems su sveikesne oda. Ši nemokama programėlė padės jums nepamiršti išgerti vandens kas kelias valandas, kad dienos bėgy būtumėte išgėrę reikalingą dienos vandens kiekį.

Fit Body – Nemokama

Ši išmanioji programėlė yra puikus pagalbininkas merginoms, kurios sportuoja namuose. Kiekvienas pratimas turi trumpą vaizdo įrašą, kuris atsako į pagrindinį klausimą – kaip jį atlikti. Taip pat ši programėlė nurodo, kiek laiko reikia skirti poilsiui po kiekvieno pratimo ir, kaip pasiekti maksimalių rezultatų. Programėlėje yra pratimai skirti kiekvienai raumenų grupei.

 

Android operacinės sistemos programėlės:

7 Minute Workout – Nemokama

Neturite laiko sportuoti? Tai ne problema. Daugiau negu 3 milijonus vartotojų turinti išmanioji programėlė ne tik padės pasiekti norimų rezultatų, bet ir sutaupys jums laiko. Tai užtruks tik 7 minutes. Manau, kad tikrai turite tiek laisvo laiko kiekvieną dieną. Programėlė parodys, kaip atlikti kiekvieną pratimą, skaičiuos poilsio laiką ir netgi ves jums jūsų asmeninį sporto kalendorių.

Runtastic Pedometer Step Count – Nemokama

Žingsniamačio programėlė jums padės sekti savo kasdienius veiksmus ir judėjimą bei motyvuos daugiau vaikščioti, bei įveikti didesnius atstumus pėsčiomis. Visi žinome, kad sveikas žmogus per dieną turėtų įveikti apie 10 000 žingsnių. Tai padeda deginti kalorijas ir išlikti geros fizinės būklės. Taip pat programėlė suskaičiuos jūsų įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ir laiką, per kurį buvo įveiktas atstumas.

Water Your Body – Nemokama

Jeigu per dieną neišgeriate pakankamai vandens, Jums padės ši programėlė. Programėlė primena, kada išgerti vandens stiklinę, taip pat stebi Jūsų vandens gėrimo įpročius. Tereikia įvesti savo svorį ir ji automatiškai nustatys, kiek vandens Jums reikia išgerti per dieną. Yra žinoma, kad vanduo padeda pašalinti toksinus iš organizmo, pagerina medžiagų apykaitą, malšina alkį, mažina nuovargį, naudingas odai. Per dieną rekomenduojama išgerti 2 – 3 litrus vandens.

Calorie Counter – Nemokama

Viena geriausių suvartojamų kalorijų skaičiavimo programėlė. Programėlėje yra labai didelė maisto produktų duomenų bazė (daugiau negu 4,5 milijonai maisto produktų). Taip pat programėlė siūlo mankštos pratimus, kurių yra daugiau negu 300. Jeigu laikysitės visų paskaičiavimų ir programėlės pasiūlymų, jums nereikės kreiptis į dietologą ar mitybos specialistą. Taip pat yra puiki galimybė varžytis su savo draugais metant svorį ar deginant kalorijas. Puiki motyvacija pradėti sportuoti.

7 Minute Workout – Weight Loss – Nemokama

7 minučių sporto programėlė skirta „Android“ telefonų turėtojams. Tai didelio intensyvumo mankštos, kurias sudaro 12 pratimų po 30 sekundžių ir 10 sekundžių pailsėjimui. Programėlė padės sustiprinti kūną, pagerinti širdies, kraujotakos sistemos darbą, numesti svorį, ypač tinkanti užimtiems žmonėms. Jeigu neturite laiko, šį programėlė padės būti sveikesniems bei žvalesniems kiekvieną dieną!

 

 

Autorius Justas Markus

Justas yra sportininkas, rašytojas ir keliautojas. Per 10 metų sporte suprato, kad sveika mityba, sportas ir disciplina turi labai didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl dalinasi savo patirtimi.

4 komentarai “10 sporto programėlių Jūsų išmaniajam telefonui

  1. Austėja

    Labas Justai, turiu klausimėlį! Visada begiojimui naudoju Endomondo programėlę , bet vakar užmačiau blogerės Ona Būkplona įrašą (http://www.ezys.lt/index.php/nauji-pasiulymai/ezio-gigo-klubas-jau-cia/333651), kuriame ji kalbėjo apie Figurerunning programėlę.. neesu tikra, bet kiek supratau ji patiekia tau kažkokį vaizdinį ir tu turi bėgti pagal jį, arba atvirkščiai :DD Gal teko girdėti ar bandyti ?? Ar patogi ši programėle normaliai bėgimui ar čia daugiau dėl linksmumo ?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fourteen − seven =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas