aktyvumo asistentai motyvuoja judėti ir sekti savo aktyvumą

Sporto pagalbininkai – aktyvumo asistentai

Prieš keletą savaičių mes pasidalinome pirmuoju straipsniu apie sporto programėles išmaniesiems telefonams, šiandien atėjo laikas pakalbėti apie kitus sporto pagalbininkus – aktyvumo asistentus. Šios apyrankės yra skirtos sekti Jūsų sporto progresą, miego režimą bei daug kitų dalykų. Didžiausi pliusai yra tokie, kad jomis labai patogu naudotis, jas patogu dėvėti sporto metu ir pasirinkimas yra tikrai nemažas. Kiekvienas išsirinks sau tinkantį variantą.

Šiandieną mes atsakysime į sunkiausią klausimą – kurią apyrankę reiktų pasirinkti?

Kokią apyrankę pasirinkti dažniausiai būna pats sunkiausias klausimas, todėl šiandien norėtume Jums suteikti smulkesnės informacijos apie 6 išmaniąsias apyrankes bei įvardinti jų privalumus.

 

Fitbit ChargeHR

fitbit-charge-hr-l

Vienas geriausių kokybės ir kainos santykiu Fitbit šeimos narys. Ši apyrankė padės Jums apskaičiuoti per dieną įveiktą atstumą, nueitus žingsnius, užliptus aukštus ir apskaičiuos visas sudegintas kalorijas. Taip pat šis modelis puikiai atlieka laikrodžio funkciją ir veikia kaip žadintuvas, ypač tinka tiems, kurie ryte nenori pažadinti šeimos narių. Be to, kad pažadina ryte, jis taip pat seka jūsų miego kokybę, o įmontuotas LED ekranėlis leis matyti skambinančio į telefoną informaciją. Didžiausias šio modelio privalumas yra tas, kad gali sekti širdies ritmą visą parą, kuris yra fiksuojamas tiesiai iš riešo. Visi dienos eigoje atlikti judesiai, atliktos treniruotės ir širdies ritmo duomenys ramybės ir sporto būsenoje bus automatiškai nusiųsti į Jūsų kompiuterį arba išmanujį telefoną.

Kaina: 150 €

 

Garmin Vivoactive

garmin-vivoactive

Šis Garmin išmanusis laikrodis gali būti naudojamas kaip sporto asistentas ir kaip paprastas laikrodis. Šio įrenginio pagalba galėsite kontroliuoti muziką savo telefone ir netgi nusistatyti skirtingus imontuoto LED ekrano dizainus. Jis taip pat turi GPS funkciją, kuri leis Jums laisvai bėgti nežinomais takais ir lengvai padės surasti kelią atgal. Kaip ir kiti aukščiau išvardinti prietaisai, Garmin seka Jūsų visą dienos aktyvumą. Įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas, bėgimo, plaukimo ir dviračio statistiką. Taip pat praneša apie skambučius į telefoną, žinutes, socialinių tinklų pranešimus ir net orų informaciją. Vienas iš privalumų yra ir tai, kad akumuliatorius laiko net iki 3 savaičių. Vicoactive modelis gali būti komplektuojamas su širdies ritmo dirželiu, bet, deja, visos dienos širdies ritmo fiksavimas neįmanomas. Tai puikus pirkinys tiems, kurie nori būti išmanūs sporte bei likti stilingi.

Kaina: 200 € arba 230 €

 

Fitbit Flex

fitbit-flex

Tai yra vienas iš seniausių bei populiariausių Fitbit gaminių. Šis modelis neturi imontuoto ekrano, bet gali apskaičiuoti nueitų žingsnių kiekį, įveiktą atstumą ir sudegintas kalorijas. Taip pat Flex stebi Jūsų miego kokybę ir veikia kaip puikus žadintuvas. Kaip ir kiti Fitbit gaminiai, šis visą surinktą informaciją perduoda į išmanujį telefoną arba kompiuterį bevieliu būdu. Baterija laiko 5 – 7 dienas ir šis įrenginys yra atsparus drėgmei.

Kaina: 100 €

 

Garmin Vivosmart

garmin-vivosmart-aktyvumo-asistentas

Dar vienas aktyvumo asistentas iš Garmin šeimos. Šis pagalbininkas informuos Jus apie visus pranešimus išmaniajame telefone. Šis pagalbininkas skaičiuoja nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ir tarnauja kaip įprastas laikrodis. Taip pat turi priminimų funkciją, kuri Jums primins, kad laikas pajudėti ar, tiesiog, kad atliktas dienos fizinis krūvis ar įveiktas atstumas buvo per mažas. Kaip ir prieš tai buvęs Vivoactive asistentas, šis gali būti komplektuojamas su širdies ritmo dirželiu ir be jo. Lengvai valdomas ir stilingas sporto pagalbininkas.

Kaina: 117 € arba 136 €

 

Fitbit Charge

fitbit-charge-hr-black

Tai yra Fitbit ChargeHR pirmtakas. Tarp šių dviejų modelių skirtumas yra – širdies ritmo stebėjimas, kuris yra fiksuojamas tiesiai iš riešo. Daugiau visos kitos funkcijos yra identiškos, tai jeigu širdies ritmo sekimas nėra reikalingas, šis asistentas puikiai Jums tiks. Jis apskaičiuos per dieną įveiktą atstumą, nueitus žingsnius, užliptus aukštus ir apskaičiuos visas sudegintas kalorijas. Tai galėsite sekti savo kompiuteryje arba telefone. Charge gali būti naudojas kaip stilingas laikrodis. Be to, kad turi ir žadintuvo funkciją, jis seka ir mūsų miego kokybę. Puikus pagalbininkas aktyviems žmonėms ir profesionalams.

Kaina: 130 €

 

Fitbit Surge

fitbit-surge-ismanusis-sportinis-laikrodis

Ir štai pagaliau priėjome prie pačio naujausio ir daugiausiai funkcijų turinčio Fitbit gaminio – Surge. 2015 metų pradžioje pristatytas aktyvumo asistentas iš karto tapo vienas perkamiausių produktų. Jis turi visas anksčiau išvardintas funkcijas ir daug naujų. Didžiausias privalumas yra, kad šis asistentas turi integruotą GPS ir naują multi-sport funkciją. Tai yra nauja funkcija Fitbit asistentuose, kuri padės atskirti sporto šakas kaip bėgimas, jėgos ir ištvermės sportas. Reikia paminėti ir tai, kad šis modelis turi galimybę sekti širdies ritmą visą parą, kuris yra fiksuojamas tiesiai iš riešo. Tai tikrai labai naudinga funkcija, jeigu užsiimate daugiau negu viena sproto šaka. Galėsite matyti, kaip keičiasi Jūsų širdies ritmas.Visa informacija apie kiekvieną sporto šaką ir širdies ritmą Jūsų telefone ir kompiuteryje padės lengviau stebėti rezultatus ir juos gerinti. Surge leidžia kontroliuoti muziką Jūsų telefone tik kelių mygtukų paspaudimu ir matyti visas tekstines žinutes, kurios yra gautos į Jūsų išmanųjį.

Kaina: 249 €

Autorius Justas Markus

Justas yra sportininkas, rašytojas ir keliautojas. Per 10 metų sporte suprato, kad sveika mityba, sportas ir disciplina turi labai didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl dalinasi savo patirtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 − seven =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas