10 citatų, motyvuojančių sveikai gyventi ir sportuoti

Kartais siekiant tikslų pritrūksta motyvacijos ir niekaip nepavyksta prisiversti judėti pirmyn. Tokiais atvejais reikia atsipūsti, pailsėti, padaryti pertrauką, o kartais užtenka perskaityti vieną ar kitą frazę ar mintį, kuri atveria akis ir suteikia tos papildomos motyvacijos, kuri priverčia nesustoti. Dalinuosi keliomis mintimis, kurios galbūt motyvuos jus sveikiau ir aktyviau gyventi.

kamuolys_pievuteje

Aš turiu du daktarus: savo kairę koją ir dešinę koją.
G.M. Trevelyan

◉ ◉ ◉

Palaikyti gerą sveikatą yra pareiga, kitaip mes nesugebėsime palaikyti stiprių ir švarių minčių.
-Buddha

◉ ◉ ◉

Yra dalykų, kuriuos reikia atlikti kas dieną. Darbas nebus padarytas ar neduos naudos, jeigu vietoj to, kad kas dieną suvalgytumėte obuolį, šeštadienio vakarą suvalgysite septynis“
Jim Rohn

◉ ◉ ◉

Kiekviena gyva ląstelė kūne yra sudaryta iš maisto, kurį valgote. Jeigu stabiliai valgysite šlamštą, tada jūsų kūnas bus šlamštas.
Jeanette Jenkins

◉ ◉ ◉

Kuo didesnis jūsų energijos lygis, tuo darbingesnis jūsų kūnas. Kuo darbingesnis jūsų kūnas, tuo geriau jausitės ir daugiau savo gebėjimų panaudosite siekdami tikslų ir kurdami puikius rezultatus.
A
nthony Robbins

◉ ◉ ◉

Dauguma mūsų galvoja, kad neturime laiko treniruotis. Kokia nesąmonė! Mes neturime laiko to nedaryti. Kalbame apie 3-6 valandas per savaitę arba bent 30 minučių kasdien. Tai toli gražu neatrodo perdaug, atsižvelgiant į tai, kokią didelę įtaką ir naudą tai turi likusioms 162-165 valandoms savaitėje.
Stephen Covey

basa_koja_smelyje
Tie, kurie galvoja, kad neturi laiko treniruotėms, anksčiau ar vėliau turės atrasti laiko ligoms.
Edward Stanley

◉ ◉ ◉

Žmogus, kuris perdaug užimtas, kad rūpintųsi savo sveikata, yra kaip mechanikas, kuris perdaug užimtas, kad susitvarkytų savo įrankius.
Autorius nežinomas

◉ ◉ ◉

Rūpinkitės savo kūnu. Tai vienintelė ir nepakeičiama vieta, kurioje gyvenate.
Jim Rohn

◉ ◉ ◉

Mes nesustojame mankštintis, nes pasenstame – mes pasenstame, nes nustojame mankštintis.
Dr. Kenneth Coopervandenynas-bangos

Autorius Rokas Petrošius

Skirtingos sportinės veiklos padėjo sukurti įvairiapusį teorinių ir praktinių žinių bagažą, o susidomėjimas natūralia medicina ir sveiku gyvenimo būdų jį dar labiau išplėtė. Athletic Duo įkūrėmė norėdami sukurti kokybišką informacijos dalinimosi šaltinį. Tikiuosi tai padės tobulėti tiek man, tiek jums.

2 komentarai “10 citatų, motyvuojančių sveikai gyventi ir sportuoti

  1. Vertos dėmesio citatos. Domiuosi sporto medicina. Sveiku gyvenimu, sportu tad man patiko.

    Atsakyti
  2. Aš ir pradėjau sveikai gyventi ir sportuoti, tad buvo tikrai įdomu paskaityti šias citatas, bei kitus naudingus straipsnius.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

11 − 2 =

ChronometrasChronometras

00: 00: 00: 00

Sustabdytas