Apie Mus

Athletic Duo

Athletic Duo projekto idėja gimė 2014 metų vasarą, trims draugams galvojant kaip patraukliai pateikti sportą, mitybą ir su tuo susijusius dalykus plačiai žmonių auditorijai. Oficialiai veiklą pradėjome tų pačių metų rudenį. Nuo tada aktyviai stengiamės tobulinti portalo kokybę, moderniau pateikti turinį ir plėsti portalo funkcionalumą.

Mūsų komanda tiki, kad į žodį atletiškas įeina ne tik tokios savybės, kaip tvirtas sudėjimas,  išlavinti raumenys ar puikus fizinis pasiruošimas. Mes tikime, kad atletiškam žmogui reikalingas sveikas požiūris į gyvenimą, mitybą ir mus supančią aplinką. Athletic Duo tai sporto ir sveikos gyvensenos portalas skirtas visiems, kurie mylį judesį, sveiką ir skanų maistą, visada nori pagilinti savo žinias, išbandyti ką nors naujo ir mėgautis aktyviu gyvenimo būdu. Esame įsitikinę, kad visi turi teisę į geresnę gyvenimo kokybę, todėl siekiame sukurti informatyvų ir modernų portalą, kuris būtų prieinamas visiems.  Sveiki prisijungę prie Athletic Duo!

Vizija

Athledic Duo padaryti žinomu, moderniu ir patogiu įrankiu bei patikimiausiu partneriu siekiant visokeriopo tobulėjimo.

Misija

Populiarinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

 

Galbūt Athletic Duo portale įžvelgi kažką artimo? Pritari mūsų požiūriui? Visada noriai bendraujame ir ieškome partnerių bei bendraminčių. Kiekvienas gali būti Athletic Duo dalimi.